Najnowsze prawomocne wyroki - Sankcja Kredytu Darmowego
Blog

Najnowsze prawomocne wyroki - Sankcja Kredytu Darmowego

28/05/2024
adw. Karol Chojnowski

Najnowsze Sukcesy Naszej Kancelarii

Kolejne Korzystne Wyroki w Sprawach Sankcji Kredytu Darmowego (wyroki zamieszczone sa niżej)

Z przyjemnością informujemy o naszych ostatnich sukcesach. Nasza kancelaria uzyskała aż cztery prawomocne wyroki w sprawach dotyczących sankcji kredytu darmowego. Poniżej znajdują się szczegóły każdego z prawomocnych wyroków:

1. Wyrok p-ko Alior Bank S.A. z 8 lutego 2024 r.

Sąd odwoławczy oddalił apelację i utrzymał w mocy korzystny dla Naszego Klienta wyrok uznający sankcję kredytu darmowego. Sprawę z ramienia kancelarii prowadził adw. Konrad Łosicki.


2. Wyrok p-ko SKOK im. Stefczyka z 16 maja 2024 r.

Sąd Okegowy w Gdańsku oddalił apelację i utrzymał w mocy korzytsny dla Naszego Klienta wyrok uznający sankcję kredytu darmowego, którym zasądził 44.068,25 zł tytułem roszczenia głownego oraz 5.236,16 zł tytułem zwrotu kosztów procesu. Sprawę z ramienia kancelarii prowadził adw. Konrad Łosicki.


3. Wyrok p-ko Velo Bank S.A. z 15 maja 2024 r.

Sąd Okegowy w Warszawie V Wydział Cywilny Odwołączy uwzględnił naszą apelację i zmienił niekorzystny dla Naszego Klienta wyrok I instancji. Sad odwoławczy przychylił się do argumentacji kancelarii i uznał, że zasadnym jest zastosowanie sankcji kredytu darmowego. 
Sprawę z ramienia kancelarii prowadził adw. Karol Chojnowski.

 

4. Wyrok p-ko Alior Bank S.A. z 15 maja 2024 r.

Sąd Okegowy w Warszawie V Wydział Cywilny Odwołączy uwzględnił apelację kancelarii i zmienił niekorzystny dla Naszego Klienta wyrok I instancji. Sad odwoławczy przychylił się do naszej argumentacji i uznał, że zasadnym jest zastosowanie sankcji kredytu darmowego. Prawomocnym wyrokiem zasądził 58.659,77 zł tytułem roszczenia głownego oraz ponad 14.000,00 zł tytułem zwrotu kosztów procesu.
Sprawę z ramienia kancelarii prowadził adw. Karol Chojnowski.


Znaczenie Sankcji Kredytu Darmowego

Sankcja kredytu darmowego to mechanizm ochrony konsumentów, który ma zastosowanie w sytuacjach, gdy banki nie spełniają wymogów informacyjnych dotyczących umów kredytowych. Dzięki temu narzędziu konsumenci mogą ubiegać się o zwrot odsetek i innych kosztów kredytowych, co w praktyce oznacza, że spłacają jedynie kapitał kredytu.

 


Dlaczego Warto Przeanalizować Swoją Umowę Kredytową?

Jeśli masz wątpliwości co do uczciwości warunków swojej umowy kredytowej, warto skontaktować się z naszą kancelarią. Dokonamy bezpłatnej analizy Twojej umowy i pomożemy ustalić, czy istnieje możliwość skorzystania z sankcji kredytu darmowego. Zachęcamy do przesyłania swoich umów kredytowych do analizy – każda sprawa jest dla nas ważna, a nasze doświadczenie i sukcesy pokazują, że warto nam zaufać.

 


Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i analizy Twojej sytuacji prawnej. Nasz zespół adwokatów jest gotowy do pomocy w każdej sprawie związanej z nieuczciwymi praktykami bankowymi.


Więcej informacji o naszych sukcesach i szczegóły dotyczące sankcji kredytu darmowego znajdziesz w naszych poprzednich wpisach:

Prawomocna wygrana - Sankcja Kredytu Darmowego - PKOBP
Czy warto skorzystać z propozycji zamiany kredytu gotówkowego na tańszy? Sankcja Kredytu Darmowego

 
0/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.