Kredyty frankowe, walutowe | Kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci

Kredyty frankowe, walutowe

 

Wieniawska Adwokaci – kredyty frankowe

Reprezentujemy kredytobiorców w procesach sądowych dotyczących tzw. kredytów we frankach szwajcarskich (zarówno kredytów indeksowanych kursem CHF, jak i kredytów denominowanych do CHF).

Siłą naszej kancelarii jest przede wszystkim doświadczony zespół, który skutecznie przeprowadził łącznie kilkaset spraw dotyczących umów kredytowych przeciwko bankom i innym instytucjom finansowym. Zdobyta wiedza pozwala uzyskać najkorzystniejsze dla Klienta rozstrzygnięcia, minimalizuje szanse popełnienia błędu w tych skomplikowanych sprawach.

Jak zlecić sprawę?

Zgłoszenia przyjmujemy przede wszystkim w formie telefonicznej i e-mailowej, a także na indywidualnych spotkaniach w Warszawie oraz Lublinie.

Pierwszy krok to weryfikacja umowy i wszelkich dokumentów towarzyszących. Dodatkowo po wstępnej analizie zadamy szereg pytań w celu ustalenia roszczeń, jakie mogą przysługiwać przeciwko bankowi. Na koniec przedstawiamy analizę umowy wraz z estymacją możliwych do uzyskania korzyści oraz indywidualną ofertę prowadzenia sprawy.

 

POWYŻSZY PROCES JEST BEZPŁATNY!   

     

 

Czego kredytobiorca może domagać się w sądzie?

Podstawowym roszczeniem w tego typu sprawach jest:

„odfrankowienie” umowy – wyeliminowanie niekorzystnych dla kredytobiorców postanowień umowy, rozliczenie nadpłaconych rat i spread’ów oraz dalsze spłacanie „zdrowego kredytu” w złotówkach

lub

unieważnienie umowy - wraz z rozliczeniem stron.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.