Kredyty frankowe, walutowe | Kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci

Kredyty frankowe, walutowe

Wieniawska Adwokaci – kredyty frankowe

Reprezentujemy kredytobiorców w procesach sądowych dotyczących tzw. kredytów we frankach szwajcarskich (zarówno kredytów indeksowanych kursem CHF, jak i kredytów denominowanych do CHF).

Siłą naszej kancelarii jest przede wszystkim doświadczony zespół, który przeprocesował ponad 1000 spraw dotyczących umów kredytowych przeciwko Bankom i innym instytucjom finansowym. Zdobyta wiedza pozwala uzyskać najkorzystniejsze dla klienta rozstrzygnięcia, zmniejsza również do minimum szanse popełnienia błędu w tych skomplikowanych sprawach.

 

Jak zlecić sprawę?

Zgłoszenia przyjmujemy przede wszystkim w formie telefonicznej i e-mailowej, a także na indywidualnych spotkaniach w Warszawie oraz Lublinie.

Pierwszy krok to weryfikacja umowy i wszelkich dokumentów towarzyszących. Dodatkowo po wstępnej analizie zadamy szereg pytań w celu ustalenia roszczeń, jakie mogą przysługiwać przeciwko bankowi. Na koniec przedstawiamy analizę umowy wraz z estymacją możliwych do uzyskania korzyści oraz indywidualną ofertę prowadzenia sprawy.

POWYŻSZY PROCES JEST BEZPŁATNY!

Nasi adwokaci reprezentujący frankowiczów, specjalizują się w dochodzeniu roszczeń w związku z niedozwolonymi (abuzywnymi) klauzulami znajdującymi się w umowach kredytowych indeksowanych lub denominowanych do waluty obecnej i naruszających interesy konsumentów. Pozytywne rozstrzygnięcie sprawy i bezpieczeństwo finansowe Klienta to w naszej kancelarii frankowej podstawa.     

Czego kredytobiorca może domagać się w sądzie?

Podstawowym roszczeniem w tego typu sprawach jest „odfrankowienie” umowy – wyeliminowanie niekorzystnych dla kredytobiorców postanowień umowy, rozliczenie nadpłaconych rat i spread’ów oraz dalsze spłacanie „zdrowego kredytu” w złotówkach lub unieważnienie umowy - wraz z rozliczeniem stron. Niezależnie od zakresu świadczonej pomocy nadrzędną wartością kancelarii frankowej pozostaje indywidualne podejście do Klienta oraz kompleksowa pomoc świadczona na każdym etapie postępowania.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.