Pozew o zapłatę | Kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci

Pozew o zapłatę

Sprawy o zapłatę

Najczęstszym problemem związanym z wykonywaniem umów w obrocie gospodarczym jest brak terminowej zapłaty. Konsumenci z kolei doświadczają stosowania przez silnych przedsiębiorców klauzul abuzywnych, z których wynikają nienależnie pobrane opłaty.

W obu przypadkach Kancelaria Wieniawska Adwokaci z Lublina oferuje profesjonalną pomoc w zakresie, zarówno analizy przysługujących roszczeń, jak również reprezentacji Klienta na etapie przedsądowym, w tym w postępowaniu zmierzającym do korzystnej ugody lub reklamacji, przed sądem I i II instancji oraz w postępowaniu kasacyjnym i egzekucyjnym.

Zawsze dążymy do skutecznego i jak najszybszego zakończenia sporu oraz wyegzekwowania wierzytelności, bądź innych roszczeń przysługujących klientowi. Pomagamy także w sytuacjach, kiedy Klient chce podjąć obronę przed wytoczonym pozwem albo przed doręczonym wezwaniem do zapłaty.

Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, w szczególności na terenie Lublina, Warszawy, Chełma, Zamościa.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.