Roszczenia | Kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci

Roszczenia

Umowy konsumenckie i gospodarcze

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy warto zasięgnąć opinii doświadczonego prawnika, specjalizującego się w dochodzeniu roszczeń.
Lubelska kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci oferuje profesjonalną pomoc w sporządzaniu, opiniowaniu, a także negocjacjach umów konsumenckich i gospodarczych.
Umowy, którymi zajmujemy się najczęściej, to:

  1. umowa sprzedaży;
  2. umowa zlecenia;
  3. umowa o dzieło;
  4. umowa najmu;
  5. umowa spółki;
  6. umowa o roboty budowlane;
  7. umowa o świadczenie usług;
  8. inne umowy B2B.

Profesjonalne podejście adwokata, który zajmuje się dochodzeniem roszczeń może całkowicie zabezpieczyć Klienta przed ryzykiem wynikającym ze stosowania w umowach nieoczywistych na pierwszy rzut oka i niekorzystnych postanowień. Doświadczony prawnik, tworząc umowę, zapobiegnie także podważeniu przez kontrahenta jej postanowień w przyszłości.
Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, w szczególności na terenie Lublina, Warszawy, Chełma, Zamościa. Profesjonalnie i skutecznie odzyskamy Twoją należność na każdym etapie postępowania w sprawie dochodzenia roszczeń.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.