Jak wygląda harmonogram po zastosowaniu Sankcji Kredytu Darmowego?
Blog

Jak wygląda harmonogram po zastosowaniu Sankcji Kredytu Darmowego?

15/03/2024
adw. Karol Chojnowski

Jak ektywnie obniżyć raty kredytu dzięki Sankcji Kredytu Darmowego?

W obliczu wyzwań finansowych, z jakimi mogą się zmierzyć kredytobiorcy, kluczową rolę odgrywa możliwość skutecznej walki o ich prawa. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie I Wydział Cywilny wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia naszego Klienta z zakresu sankcji kredytu darmowego w taki sposób, że spłacać będzie on jedynie cześć kapitałową kredytu, aż do uzyskania prawomocnego wyroku. Rata kredytu zmalała z niemalże 1000 zł już po miesiącu od złożenia pozwu. Z uwagi na fakt, iż niekiedy proces sądowy potrafi trwać wiele lat, zabezpieczenie ma kluczowe znaczenie dla kredytobiorców i ich sytuacji finansowej.


Nowy harmonogram - kredyt bez odsetek

Bank, mimo wydanego zabezpieczenia nie chciał wydać Klientowi zaktualizowanego harmonogramu, zmniejszając co prawda wysokość rat, ale jednocześnie doliczając wszystkie odsetki do ostatniej raty.

Po interwencji Kancelarii przesłany został poprawny harmonogram, który zakłada spłatę samego kapitału. Taki harmonogram to piękny przykład zastosowania sankcji kredytu darmowego w praktyce.

Zapraszamy Państwa do przesyłania umów kredytowych celem bezpłatnej kwalifikacji w zakresie możliwości zastosowania sankcji.

Dlaczego warto skonsultować się z nami?

Bezpłatna kwalifikacja umowy kredytowej: Zapewniamy bezpłatne konsultacje w celu oceny możliwości zastosowania sankcji kredytu darmowego, oferując realne rozwiązania dostosowane do indywidualnej sytuacji każdego Klienta.


Doświadczenie i skuteczność: Nasza Kancelaria posiada bogate doświadczenie w negocjacjach z instytucjami finansowymi oraz w reprezentowaniu Klientów przed sądami w sporach bankowych, co przekłada się na wysoką skuteczność naszych działań.


Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każdy przypadek jest unikalny. Dostosowujemy nasze strategie, aby maksymalnie chronić interesy naszych Klientów, dążąc do najkorzystniejszych rozwiązań.
 

Nie pozwól, aby trudności finansowe zdominowały Twoje życie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc. Razem znajdziemy drogę do stabilności finansowej.

 

5/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.