Kontakt | Kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci

Kontakt

Prowadzisz biznes i szukasz pomocy w zakresie obsługi prawnej? Jesteś klientem indywidualnym i napotkałeś problem związany z prawem? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej pomocy. Przedstaw nam swoją sprawę, a my znajdziemy rozwiązanie!
NAPISZ DO NAS
Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą. Umów się na spotkanie.
Wieniawska - Strona główna
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Karol Chojnowski. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.