Prawomocne zabezpieczenie w Alior Bank - Obniżona rata kredytu.
Blog

Prawomocne zabezpieczenie w Alior Bank - Obniżona rata kredytu.

26/01/2024
adw. Karol Chojnowski

Zmiana Gry w Spłacie Kredytu – Płacisz Tylko Kapitał!

Sąd Okręgowy w Warszawie V Wydział Cywilny Odwoławczy zmienił zaskarżone przez kancelarię postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie i udzielił naszemu Klientowi zabezpieczenia w taki sposób, że spłacać będzie on jedynie cześć kapitałową kredytu, aż do uzyskania prawomocnego wyroku. Efekt? Miesięczna rata kredytu spadła z ponad 1600 zł do zaledwie 949,69 zł już w krótkim czasie po wniesieniu pozwu. Takie zabezpieczenie jest nieocenione, biorąc pod uwagę, że rozprawy sądowe mogą się przeciągać przez lata, a stabilność finansowa kredytobiorców jest dla nas priorytetem.

Sprawę z ramienia kancelarii prowadzi adw. Aleksandra Bieniek.

 

Zabezpieczenie Powództwa – Twoja Tarcza Finansowa!

Zabezpieczenie powództwa to istotny instrument prawny, który chroni prawne interesy powoda w okresie przed wydaniem przez sąd prawomocnego wyroku. Może obejmować zarówno zajęcie spornych środków na koncie bankowym, jak i tymczasowe uregulowanie stosunków prawnych pomiędzy stronami.

 

Bezpłatna Kwalifikacja Umowy – Zobacz, Co Możemy dla Ciebie Zrobić!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią w celu bezpłatnej kwalifikacji Państwa umów kredytowych i oceny szans na zastosowanie sankcji kredytu darmowego. Nie pozwól, aby niejasne zapisy umowne obciążały Twój budżet – dzwoń i umów się na konsultację już dziś!

3/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.