Prawo pracy, prawa pracodawcy | Kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci

Prawo pracy

Adwokat Lublin – Prawo Pracy

Większość przedsiębiorstw jest w stanie poradzić sobie z codziennymi problemami, wynikającymi ze stosunku pracy. Jednak od czasu do czasu firmy stają w obliczu bardziej skomplikowanych zagadnień związanych z prawem pracy, gdzie porada profesjonalnego prawnika pracy jest niezbędna. Warto wtedy skorzystać z zaplecza zespołu Kancelarii Wieniawska Adwokaci, by wyeliminować ryzyko popełnienia kosztownego błędu oraz by mieć pewność, że firma zrobiła wszystko w celu efektywnego poradzenia sobie z problemem.

Prawo pracy to obszerna dziedzina prawa. Szereg przepisów i orzeczeń Sądu Najwyższego powoduje, że nie zawsze łatwo jest znaleźć prawidłowe rozwiązanie w analizowanej kwestii. Prawnicy pracy Kancelarii Adwokackiej Wieniawska Adwokaci mają doświadczenie w prawie pracy zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy. Planujesz zatrudnić, bądź zwolnić pracownika? – skonsultuj się z Kancelaria Adwokacką Wieniawska Adwokaci – pomożemy w sprawnym załatwieniu danej sprawy.

Kancelaria Adwokacka Wieniawska Adwokaci świadczy usługi z zakresu prawa pracy dotyczące pracodawcy:

  • wsparcie przy tworzeniu i zmianach regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, programów motywacyjnych, regulaminów ZFŚS;
  • wsparcie przedsiębiorców we współpracy ze związkami zawodowymi, radami pracowniczymi;
  • wsparcie przedsiębiorców przy kontrolach inspekcji pracy, reprezentacja w sporach sądowych z pracownikami w tym,  w sporach o nadgodziny i odszkodowania;
  • wsparcie prawne procesów zwolnień grupowych i innych związanych z reorganizacją zatrudnienia;
  • tworzenie i weryfikacja umów dot. pracy, w tym umów o pracę, kontraktów menedżerskich, umów o współpracę,
  • umów o zakazie konkurencji, umów o zachowaniu poufności, umów motywacyjnych.

Jako doświadczeni prawnicy pracy świadczymy przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jak najszybszej finalizacji sprawy.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.