Prawo pracy, prawa pracodawcy | Kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci

Prawo pracy

Adwokat Lublin – Prawo Pracy

Większość przedsiębiorstw jest w stanie poradzić sobie z codziennymi problemami, wynikającymi ze stosunku pracy. Jednak od czasu do czasu firmy stają w obliczu bardziej skomplikowanych zagadnień związanych z prawem pracy. Warto wtedy skorzystać z zaplecza zespołu Kancelarii Wieniawska Adwokaci, by wyeliminować ryzyko popełnienia kosztownego błędu oraz by mieć pewność, że firma zrobiła wszystko w celu efektywnego radzenia sobie z problemem.

Prawo pracy to obszerna dziedzina prawa. Szereg przepisów i orzeczeń Sądu Najwyższego powoduje, że nie zawsze łatwo jest znaleźć prawidłowe rozwiązanie w analizowanej kwestii. Kancelaria Adwokacka Wieniawska Adwokaci ma doświadczenie w prawie pracy zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy. Planujesz zatrudnić, bądź zwolnić pracownika? – skonsultuj się z Kancelaria Adwokacką Wieniawska Adwokaci – pomożemy w sprawnym załatwieniu danej sprawy.

Kancelaria Adwokacka Wieniawska Adwokaci świadczy usługi z zakresu prawa pracy dotyczące pracodawcy:

  • wsparcie przy tworzeniu i zmianach regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, programów motywacyjnych, regulaminów ZFŚS;
  • wsparcie przedsiębiorców we współpracy ze związkami zawodowymi, radami pracowniczymi;
  • wsparcie przedsiębiorców przy kontrolach inspekcji pracy, reprezentacja w sporach sądowych z pracownikami w tym,  w sporach o nadgodziny i odszkodowania;
  • wsparcie prawne procesów zwolnień grupowych i innych związanych z reorganizacją zatrudnienia;
  • tworzenie i weryfikacja umów dot. pracy, w tym umów o pracę, kontraktów menedżerskich, umów o współpracę, umów o zakazie konkurencji, umów o zachowaniu poufności, umów motywacyjnych.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.