Umowy gospodarcze | Kancelaria adwokacka Wieniawska Adwokaci

Umowy gospodarcze

W Kancelarii Wieniawska Adwokaci zajmujemy się przygotowaniem i opiniowaniem, a także negocjacjami umów gospodarczych.

Nasi prawnicy od lat działają w sektorze biznesowym i aktywnie wspierają kontrahentów w dowolnej sprawie z zakresu umów gospodarczych. Pomagają konstruować treści zobowiązań, dopełniają niezbędnych formalności, sprawdzają umowy i mogą prowadzić negocjacje lub uczestniczyć w nich w charakterze doradców.
Doradzamy w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zabezpieczających interesy naszych Klientów oraz pomagamy im w negocjacjach z ich kontrahentami.

Oferujemy profesjonalną pomoc na terenie Lublina i całego województwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Słuchamy naszych Klientów i uzbrojeni w wiedzę i wieloletnie doświadczenie dostarczamy optymalne rozwiązania w przestrzeni umów gospodarczych.

Czym się zajmujemy w ramach obsługi umów gospodarczych:

  • sporządzaniem, opiniowaniem i negocjowaniem umów w obrocie gospodarczym;
  • przygotowaniem i opiniowaniem wzorców umownych, w tym stosowanych przez przedsiębiorców w obrocie z konsumentami;
  • analizą ryzyka i zabezpieczeniem kontraktów;
  • dochodzeniem roszczeń wynikających z umowy.
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.