Prawomocny korzystny wyrok - sankcja kredytu darmowego - PKO BP S.A.
Blog

Prawomocny korzystny wyrok - sankcja kredytu darmowego - PKO BP S.A.

24/08/2023
adw. Aleksandra Bieniek

 

Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił apelację Pozwanej, przyjmując argumentację strony reprezentowanej przez Kancelarię, popartą twierdzeniami Sądu I instancji w wyroku z dnia 29.12.2021 r., o którym to informowaliśmy Państwa w ramach sukcesów kancelarii - link do bloga

Dla przypomnienia – Sąd Rejonowy dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie XVI Wydział Cywilny zasądził od PKO BP S.A. na rzecz strony powodowej kwotę 6.294,98 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie od 17 kietnia 2021 r. oraz kwotę 2.217 zł tytułem kosztów postępowania. Sąd Okręgowy w Warszawie V Wydział Cywilny - Odwoławczy oddalając apelację Pozwanej zasądził równolegle na rzecz Powódki kwotę 900 złotych tytułem zwrotu kosztów zastępstwa prawnego w instancji odwoławczej.

Sprawę z ramienia Kancelarii prowadziła adw. Aleksandra Bieniek.

Sankcja Kredytu Darmowego - co to jest?

Dla przypomnienia - konsument po złożeniu oświadczenia w odpowiednim terminie, jeżeli bank naruszył obowiązki informacyjne wobec klienta, może spłacać kredyt bez odsetek i innych kosztów kredytu należnych kredytodawcy. Innymi słowy spłaca wtedy sam kapitał.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu z kancelarią celem przeprowadzenia weryfikacji Państwa umów kredytowych pod kątem możliwości uzyskania kredytu darmowego.

 

 

5/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.